Gökçe Bahadır’dan ‘bikinili fotoğraf’ cevabı! ‘Gazeteciler çekince ışıklar ters oluyor’

Kanal D ekranlarının efsane dizilerinden ‘Hayat Bilgisi’nde canlandırdığı ‘Törpü Yeliz’ karakterinin ardından ‘Yaprak Dökümü’nün ‘Leyla’sı olarak izleyici karşısına çıkan Gökçe Bahadır, oyunculuk kariyerinin yanında özel hayatıyla da adından sık sık söz ettiren isimler arasında yer alıyor.

Yıllardır ekranlarda olan Bahadır, geçtiğimiz Şubat ayında Sezen Aksu’nun proje albümünde birlikte çalışıp aşk yaşamaya başladığı müzisyen Emir Ersoy ile nikah masasına oturmuştu. Sevilen çiftin, İzmir Alaçatı’da yakın aile ve arkadaşları arasında gerçekleştirdikleri tören çok konuşulmuştu.

“EMİR’İN YOĞUN BİR KONSER TAKVİMİ VAR”

Şimdilerde Bodrum’da olan Gökçe Bahadır, yazın dinleneceğini söyledi. Eşi Emir Ersoy’un Bodrum’da konserleri olduğunu söyleyen oyuncu “Bodrum’da yoğun bir konser takvimi var Emir’in, ben de dinleniyorum bol bol bu vesileyle” dedi.

“SOSYAL MEDYA DAHA ÖZGÜR”

Denize gireceğini ve bol bol yüzeceğini söyleyen oyuncu gazetecilerin, “Plajda kameralara yakalanmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Yani özgüveni olan bir insanım. Sosyal medya daha özgür bir yer, istediğin fotoğrafı koyabiliyorsun. Siz çektiğinizde öyle olmuyor, ters ışıklar vs oluyor…

“MURFAKTA OLMAK KAFAMI BOŞALTIYOR”

Mutfakta olmaktan ve yemek yapmaktan keyif aldığını söyleyen oyuncu “Kafamı ciddi anlamda boşaltıyor mutfakta olmak. Emir de mutfağı sever, salatalarım çok iyidir. Emir de güzel et yapar. Motivasyon kaynaklarım arasında dans etmek ve müzik dinlemek var, yürüyüşe çıkmak da beni motive eder. Son günlerdeki favori şarkım Kenan Doğulu’nun ‘Kahve’ adlı şarkısı” ifadelerini kullandı.

Müzikle ilgili çok iddialı olmadığını söyleyen oyuncu “Ben şarkı söylemeyi seven bir oyuncuyum, uç hayallerim yok bununla ilgili” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir