Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel’den Jose Mourinho cevabı! ‘Çöp oyuncular almayacağız’

Giovanni van Bronckhorst’u teknik direktörlük görevine getiren Beşiktaş’ta İkinci Başkan Hüseyin Yücel suskunluğunu bozdu. Hüseyin Yücel, Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho ile yaptıkları görüşmeyi anlattı.

Jose Mourinho’nun maliyetini uygun bulmadıklarını belirten Hüseyin Yücel, “Mourinho süreci tam bir yılan hikayesine döndü. Biz görüşme gerçekleştirdik ve teklifte bulunduk. Bulunduğumuz teklifin 3-4 katı teklif geldiği için kabul etmek durumunda kaldı diye düşünüyorum. Beşiktaş’ın o maliyetlere çıkma ihtimali yoktu. Parası olmadığı için değil, maliyetin mantığı olmadığından dolayı” dedi.

Giovanni van Bronckhorst ile konuşan Hüseyin Yücel, “Giovanni van Bronckhorst ile ocak ayında da görüşmüştük. Gayet iyi neticeler almıştık ama kısmet bugüneymiş. Yapacak bir şey yok” ifadelerini kullandı.

A Spor’a verdiği demeçte transfer çalışmalarına değinen Hüseyin Yücel, “Kesinlikle üst düzey transferler yapılacak ama emekli olmaya yakın olan oyuncularla görüşmüyoruz. Son durağı Türkiye ya da Arabistan olan oyunculara karşı daha çekimseriz. Onların yerine daha genç, yarın öbür gün satabileceğimiz oyuncularla ilgileniyoruz. İlla ki lider oyuncu lazım. Onlarla ilgili de çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Transfer görüşmelerinin sürdüğünü vurgulayan Hüseyin Yücel, “Transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Çöp oyuncular almayacağız” açıklamasını yaptı.

“Taraftarlar sizin bir sürpriz yapabileceğini düşünüyor. Bir sürpriz yapmayı düşünüyor musunuz” sorusuna Hüseyin Yücel, “Bunun sözünü veriyorum. İnşallah diyorum” cevabını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir